Produkty TASHA

Tasha ponúka rad svojich vlastných produktov od starostlivosti na prírodné nechty až po celkovú modeláž nechtov. V roku 2013 Tasha prechádza postupne na nový dizajn a rozširuje svoju ponuku o ďalšie nové produkty napr. čističe gélu s vôňou jahoda, kiwi a zelené jablko.

Novým dizajnom sa mení celkový vzhľad našich produktov ale kvalita však zostáva stále rovnaká.

NIEČO Z NAŠÍCH RÁD

UV gély - ponúkame široký rad modelovacích gélov a farebných gélov. Medzi naše najpopulárnejšie UV gély patrí UV gél Pink - stredne hustý modelovací gél, ružovkastej farby. Veľmi dobre sa s ním modeluje, má samovyrovnávací efekt a vysoký lesk. UV gél Violet - hustejšia modelovací UV gél svetlo fialkovej farby. Má samovyrovnávajúci efekt, veľmi vysoký lesk a po skúsenostiach našich a našich zákazníčok v UV lampe nepáli. Vďaka jeho fialkovej farbe nechty zostávajú stále krásne krištáľové. UV gél Ultra White - kriedovo biely UV gél na francúzsku manikúru. Stačí aplikovať v jednej tenkej vrstve .

Pomocné tekutiny - čističe a odlakovače s príjemnými vôňami, ktoré prevoňajú váš salón až na niekoľko hodín po ich aplikácii. Ultra Bonder - tekutina na lepšie priľnutie UV gélu. Na povrchu zanechá jemne lepkavý povrch na ktorý UV gél lepšie priľne.

Výživy na nechty - široká ponuka vitamínových lakov na nechty, vrchných lakov a olejčekov. Olejčeky vyrábame ako s kvapkadlom tak so štetcom, každý si môže vybrať vďaka tomu aplikáciu, ktorá mu je bližšia. Olejčeky vyrábame vo vôňach melón, broskyňa a kokos.

Laky - novinkou, ktorú prinášame na trh, je lak Sun Block white. Tento lak je vhodný predovšetkým na prírodnú manikúru. Vďaka svojej mliečnej farbe nechty krásne rozžiari a UV ktoré obsahuje zabraňuje žltnutiu nechtov na slniečku a v soláriu.

Viac našich výrobkov nájdete v našom eshope alebo v našej predajni. Ak máte chuť sa opýtať konkrétne na jeden výrobok neváhajte nám napísať na email obchod@tasha.sk.