Zastupujeme značky

TASHA na českom a slovenskom trhu zastupuje rad svetovo známych firiem:

BIEMME - taliansky výrobca profesionálnych depilačných prístrojov určených pre ohrev rôznych druhov voskov. Široká škála prístrojov obsahuje ohrievače mono, duo, trio, ktoré sa používajú pri rozpúšťaní voskov v balení roll on. V ponuke výrobcu sú ďalej ohrievače určené pre vosky v plechovkách alebo na voskové formule granule alebo tablety. Súčasťou sortimentu sú rôzne špachtle a náčinia potrebné k depilácii. TASHA túto značku exkluzívne zastupuje v ČR i SR. Depilačné prístroje značky BIEMME sú vysoko kvalitné a funkčné. Pre zdokonaľovanie svojich výrobkov spolupracuje značka BIEMME s poprednými výrobcami depilačných voskov.

 Italwax - predstavuje profesionálny produkciu výrobkov určených pre bio depiláciu vyrobenú podľa moderných i klasických talianskym receptúr. Firma disponuje prísne sledovanými súkromnými laboratóriami v Miláne. Továreň spoločnosti je vybavená najnovšími zariadeniami nemeckej a talianskej výroby, ktoré sú šetrné k prírodným a ekologickým surovinám použitým pri výrobnom procese. TASHA získala exkluzívne zastúpenie nielen pre ČR a SR, ale aj pre Maďarsko. Vosky Italwax Roll on (100 g) sa rozlišujú podľa druhu depilovaných miest (nohy, ruky, chrbát, bikiny, podpazušie, tvár), typu ochlpenia (hrubšie, tenké, svetlé, tmavé chĺpky), typu kože (pokožka reaktívna, senzibilna, atopická , so sklonom k alergiám). Vosky sú vyrábané tiež v balení 400 g, 800 g, 1000 g Hitom značky Italwax je FILM WAX v granulách, ktorý rozpustný pri teplote 40-45 ° C. FILM WAX je veľmi šetrný k pokožke, preto je vhodný na tvár, pre oblasť bikín, podpazušie aj citlivú pokožku tela. Novinkou značky Italwax je populárna Cukrová pasta - 3 druhy. Výrobca okrem voskov ponúka aj předdepilačné a podepilačné prípravky, všetky potrebné nástroje a náčinie. TASHA bude od jesene poskytovať školenia a kurzy, kde sa naučíte správne postupy depilácie s rôznymi druhmi voskov..

Swiss Color - Perfektne štýlovo vykonaný permanentný make-up sa snúbi s krásou, ktorá dodá ženám sebavedomie. Švajčiarska firma SC-International ® AG kladie na tento slogan veľký dôraz, a preto sú prístroje a pigmenty ponúkané pod značkou SC-International ® AG vyrábané v súlade s najmodernejšími trendami a zodpovedajú požiadavkám a normám EÚ. TASHA COSMETICS zastupuje túto značku na slovenskom a českom trhu už 3 roky a vďačí jej za získané poznatky z pigmentológie - náuke o farbách a osvojenie si nových techník, ktoré školia na kurzoch tvárovej mikropigmentácie. Prednosťou firmy SC-International ® je fakt, že pre uľahčenie práce mirkopigmentácie vyvinula zaujímavé prípravky, ako napríklad Gigaplast (liečivá náplasť), Transponder (pre zmäkčenie kože na tetovanom mieste), Driver (pre zmenu pH pokožky na pH pigmentu) a celý rad ďalších produktov. Medzinárodná výmena skúseností, flexibilita a otvorený dialóg, to sú dôležité zásady spoločnosti SC-International ® AG.

TASHA - Pod našou privátnou značkou prinášame na český a slovenský trh vysoko kvalitné modelážne gély v prevedení UV, LED i CCFL. Ponuka je veľmi široká a uspokojí zákazníčky so všetkými typmi nechtov. V sortimente pod značkou TASHA nájdete ale aj mnoho iných výrobkov - obľúbené farebné gély, gél laky alebo špeciálne tekutiny. Produkty značky TASHA sú zárukou vysokej kvality za priaznivú cenu.

LechatLECHAT Nail Care Products - priekopník unikátnych nechtových systémov z USA, ktoré TASHA uviedla v roku 2010 na slovenský a český trh. Prevratná americká technológia LECHAT, konkrétne BIO gély NOBILITY so soak off formulou alebo expresné predlžovanie nechtov systémom POWDER GEL, umožnili nechtovým dizajnérkam spojiť svoj talent s gélovými inováciami v starostlivosti o prírodné nechty. Priekopnícky systém LECHAT PERFECT MATCH - dokonalý kombinácia gélu a laku v jednom, pokračovateľ rady Nobility so soak off formulou, zaručuje na nechtoch taký výsledný efekt, že nechty vyzerajú aj po 2-3 týždňoch rovnako krásne ako v prvý deň aplikácie. Akrylové prášky značky LECHAT majú veľmi jemnú konzistenciu a sú dodávané v niekoľkých odtieňoch. Firma pôsobí na 5 kontinentoch, čo svedčí o kvalite a spokojnosti s produkciou LECHAT.