Klubové ZĽAVY

Čo je TASHA Club?

TASHA Club je bezplatná členská registrácia pre manikérky a nechtové dizajnérky, kozmetičky, vizážistov, pedikérov, masérov. Prináša všetkým zaregistrovaným profesionálom mnoho výhod. Predovšetkým zľavy pri priamych nákupoch v špecializovaných TASHA predajniach v Bratislave a Prahe, ako aj pri predaji realizovanom na dobierku. Každý rok sa vyhodnocuje objem nákupu u každého člena klubu, na základe ktorého sú ďalšie finančné Bonusy. Pred kozmetickými výstavami v SR a ČR sú členovia klubu v časovom predstihu informovaní o chystaných akciách. No a v neposlednom rade, členom klubu sa stáva každý absolvent rekvalifikačných kurzov TASHA Academy. Pre nich sa vzťahuje okamžitá 10% zľava pri nákupoch v TASHA COSMETICS a to nielen na výrobky, ale i zariadenie.

Aké sú podmienky pre registráciu?

Stačí vyplniť Prihlášku za člena TASHA Clubu.
Zároveň doložiť Doklad o skončení buď rekvalifikačného alebo nadstavbového kurzu v daných odboroch. Môže to byť kópia Osvedčenia, Certifikátu, Diplomu alebo kópia Živnostenského listu.
Prihlášku a Doklad môžete odovzdať osobne v predajni TASHA, alebo zaslať poštou či e-mailom na príslušné kontaktné miesta.

Čo je BONUS100?

BONUS100 je jednorazová zľava v hodnote 5 Eur. Automaticky ju získava každý po zaregistrovaní sa do TASHA Clubu. BONUS100 si môže člen klubu uplatniť jednorázovo nielen na nákup tovaru, ale aj na čiastočnú úhradu kurzu, ktorého sa zúčastní.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať :

  • Emailom na adrese obchod@tasha.sk
  • Alebo nás môžete kontaktovať pomocou formulára v sekcii Napíšte nám
  • Alebo nám môžete volať na tel. čísle +421 907 988 306