O nás

Krása je nekonečná. Zvyšuje sebadôveru a sebavedomie človeka.

Firma TASHA COSMETICS od svojho vzniku v roku 2000 s partnerskými firmami TASHA Beauty Academy a Beauty Institute TASHA, vyškolila veľký počet profesionálov v kozmetike, manikúre, nechtovom dizajne, pedikúre, estetickom skrášľovanii, vizážistike a permanentnom make-upe.

Na jednej strane sa TASHA venuje vzdelávaniu profesionálov, na strane druhej ponúka výrobky a zariadenia, ktoré dováža takmer z celého sveta.

TASHA ako prvá na slovenskom a českom trhu uviedla najnovšie produkty a technológie, okrem iného biogély Nobility a Perfect Match (LeChat USA), gél laky a modelovacie gély (USA, Holandsko, Taliansko), zdobiace materiály na nechty a trsy na predlžovanie rias.

TASHA v súčasnosti predstavuje značku, ktorá na Slovensku a v Česku ponúka predaj dovážaných kozmetických výrobkov a zariadení, ktoré zodpovedajú moderným svetovým trendom v oblasti skrášľovania z celého tela.

Dovoz, distribúcia a predaj kvalitných a efektívnych, ale aj konkurencieschopných produktov, tvorí základnú filozofiu firmy TASHA. Spektrum exkluzívne zastupovaných značiek rozširujeme v nadväznosti na ponuku európskych výstav a veľtrhov, kde pre vás vyhľadávame nové trendy, produkty a postupy.

TASHA sa môže pochváliť novými technológiami, technikami a produktami pre krásu vo svojom depilačným programe. Exkluzívne zastupuje talianskych výrobcov BIEMME (ohrievače a prístroje na vosky) a ITALWAX (vosky roll-on, v plechovkách, granule, cukrová pasta, pred a po depilačné prípravky, stripy, nástroje a náradie, čističe).

TASHA na jeseň štartuje školenia a kurzy, na ktorých vás naučí správne postupy rôznych druhov depilácie.

Vďaka výhradnému zastúpenie izraelskej firmy NPM International patrí TASHA prvenstvo v uvedení technológie a metódy pre permanentný make-up Hair Follicle Simulation - imitovanie vlasových folikulov na hlavách pánov, ktorí v dôsledku alopécie prišli o vlasy. Táto metóda je vhodná aj pre ženy, ktoré majú problémy s riedkymi vlasmi.
Okrem tejto technológie TASHA v permanentnom make-upe zastupuje tiež švajčiarsku firmu Swiss International. Pigmenty Swiss Color sú na našich trhoch už 3 roky.
TASHA Beauty Academy v danej oblasti ponúka rekvalifikačné a nadstavbové kurzy. O populárny kurz 3D Design obočia je neustály záujem.

TASHA na slovenskom a českom trhu exkluzívne zastupuje Školu nechtového dizajnu Ekateriny Miroshnichenko (Rusko), ktorá je preslávená luxusným autorským zdobením nechtov. Značka unikátnych produktov - E.Mi neustále prichádza s novými materiálmi pre nechtový dizajn (gély, pasty, fólie, zdobiace prášky) s ktorými Ekaterina Miroshnichenko vyvíja autorské techniky a postupy, ktorými dokazuje jedinečné umenie.
TASHA pre vás organizuje autorské kurzy Školy nechtového dizajnu Ekateriny Miroshnichenko. Pre naše zákazníčky organizujeme pravidelne bezplatné semináre, kde vás s produktami značky E.Mi a luxusným zdobením nechtov zoznámime.

PREDAJNE TASHA môžete nájsť v Bratislave, Banskej Bystrici, Prahe, Moste a v Poděbradoch. Na našich predajniach si môžete náš sortiment prehliadnuť a vyskúšať. V predajniach TASHA vám odborne poradíme s technologickými postupmi a odporučíme vám najvhodnejšie produkty.

V prípade, že nakúpite v našom e-shope a zvolíte osobný odber v niektorej našej predajni, garantujeme vám možnosť výmeny alebo neodobratie tovaru.

Sortiment našich výrobkov je primárne určený pre veľkoobchody a salóny, ale aj koncových zákazníkov.