• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok
  • Obrázok
Reference Voda podepilačná telová Lysante 50 ml
22,90 €
S DPH
Posledné kusy v sklade
Telová voda Lysante je účinná pre pokožku so silnou povrchovou vrstvou a hlboko zarastenými chĺpkami.
 

Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.

 

Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.

 

V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.

Nadmerné zhrubnutie rohovej vrstvy dáva koži suchý a hrubý vzhľad. Telová voda Lysante umožní jemné a postupné odstránenie zrohovatelej kože a súčasne ju nepoškodí. Odstráni sa zrohovatená koža a v niektorých prípadoch sa uvoľní so zarastenými chĺpkami.
Glykolová a citrónová kyselina - efektívna proti folikulárnej keratóze. Odporúča sa kombinovať telovú vodu Lysante s telovým mliekom Emolia. Pokožka je intenzívne hydratovaná, zabráni sa tak jej vysychaniu!
Použitie: Pleťovú vodu Lysante používame v domácej starostlivosti každý deň, dvakrát denne a to tak dlho, až sa dostaví uspokojivý výsledok. Pomocou vatového tampónu nanesieme prípravok priamo na ošetrované miesto a votrite do pokožky.
S telovým mliekom Emolia:
Naneste Lysante priamo na príslušné miesto na telo a jemne ho rozotrite. Ako ďalšiu vrstvu naneste krém Emolia a dôkladne ho rozotierajte. V prípade rozsiahlej keratózy boli po 6-týždňoch pravidelného ošetrovania dosiahnuté dobré výsledky.

Dôležitá informácia:
Po depilácii počkajte s nanášaním prípravku na pokožku aspoň 48 hodín. Vyhnite sa kontaktu so sliznicami na tvári. Nenanášajte na podráždenú pokožku. Po každom použití si umyte ruky.

Reference
11981
1 Položka
Nový produkt

Podobné produkty