• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok
  • Obrázok
Reference Peeling Double Action 125 ml
22,90 €
S DPH
Posledné kusy v sklade
Skvelá prevencia pred zarastaním, ktorá zároveň pokožku vyhladí. Päť AHA kyselín proti zarastaniu chĺpkov.
 

Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.

 

Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.

 

V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.

Vynikajúce výsledky dosiahnete vďaka synergickému efektu chemického pôsobenia piatich AHA kyselín s exfoliačným účinkami mikročastíc ryže a kremíka. Navyše aplikácie peelingu Dual Action uvoľňuje zarastajúce chĺpky a pripravuje pokožku ku kvalitnejšiemu odstráneniu chĺpkov (depilácia / holenie).
Cieľom telového peelingu Double Action od Reference s ovocnými kyselinami je vysoko účinné odstránenie zrohovatených vrstiev pokožky a odumretých buniek. Štruktúra pokožky je vyhladená, ozdravená a hydratovaná.
Viditeľný peelingový WOW efekt! Okamžité chemické pôsobenie 5tich ovocných AHA kyselín vedie k vyhladeniu a prejasnenie pokožky. Prírodné ovocné kyseliny zjemňujú a zvlhčujú pokožku.
Príprava pokožky pred epiláciou / depiláciou / holenie: Prevedenie peelingu 48 hodín pred odstránením chĺpkov pripraví pokožku na kvalitnú depiláciu / holenie. Hlboko zarastené chĺpky sú uvoľnené;
Ako prevencia proti zarastaniu: Mechanické pôsobenia kremíka a ryže s okamžitým odstránením povrchových vrstiev kože a odumretých buniek pomáha zabrániť zarastaniu chĺpkov. Pravidelné použitie peelingu raz týždenne Vám pomôže bojovať so zarastaním chĺpkov;
Použitie: Raz týždenne a deň pred aplikáciou nanášajte produkt na suchú pokožku (hrubá pokožka, lakte, kolená, zarastajúce chĺpky) a nechajte pôsobiť cca 5 minút. Jemnými ťahmi robte gumovanie. Potom opláchnite vodou. Nepoužívajte mydlo. Po použití peelingu naneste telové mlieko Emolia.

Kontraindikácie:
Prípravok nie je vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Neaplikujte pred pobytom na slnku. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami.

Dôležitá informácia:
Prevedenie peelingu 48 hodín pred odstránením chĺpkov pripraví pokožku na kvalitné depiláciu / holenie. Ideálne používajte v kombinácii s telovým mliekom Emolia a Lysante.
Reference
11983
1 Položka
Nový produkt

Podobné produkty