• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 8 do 18 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok
  • Obrázok
RefectoCil Farba na obočie - Modročierna 2 15ml
4,50 €
S DPH
Skladom
Vysoko kvalitná farba na riasy a obočie. Návod: do sklenenej mištičky vytlačte cca 2cm farby z tuby a pridajte cca 10 kvapiek 3% oxidanta RefectoCil a alebo 15 - 20 kvapiek 3% oxidanta RefectoCil krémového, zamiešajte do kašovitej konzisten
  • Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov. Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.
  • Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania. Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.
  • V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie. V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.
Návod na použitie Refectocil farba na obočie a riasy - pre trvalú krásu!
Jednoduchá a spoľahlivá aplikácia - rýchle pôsobenie - vynikajúce výsledky - drží až 6 týždň?ov
Príprava: Na šetrné odstraň?ovanie očného make - upu použite Refectocil Demaquiliant. Pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť mihalnice a obočie suché a nemastné. Vezmite iba dva tampóny RefectoCil Eye Protection Papers. Natrite spodné viečko a spodnú stranu tampónu krémom RefectoCil Creme. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom odličovacím tamónu tesne pod riasy.
úprava: Priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie RefectoCil Application Stick 2 cm farby a 10 kvapiek RefectoCil Oxidant tekutý, alebo 15 - 20 kvapiek RefectoCil Oxidant krém v kozmetickej miske RefectoCil Cosmetic Dish do konzistencie krémovej pasty.
Farbenie: Potom, čo zákazníčka zavrie oči, naneste farbu tyčinkou na riasy, kým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň? na obočie.
Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite.
čistenie obočie: Po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu chumáčikom vaty. Ak príde pleť do kontaktu s farbou, rýchlo a jemne odstráň?te farebné škvrny pomocou RefectoCil Color Cleanser. Color Cleanser sa nesmie aplikovať na riasy a pleť v bezprostrednom okolí očí.
čistenie rias: Po zapôsobení zložte opatrne tampóny a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zvyšky farby. Až do úplného vyčistenia musí mať zákazníčka zatvorené oči.
747
9 položky

Podobné produkty