• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk

Zastupujeme značky

TASHA na Slovensku a v Českej republike výhradne zastupuje firmy, ktoré patria medzi TOP značky.

BIEMME

Taliansky výrobca profesionálnych depilačných prístrojov určených pre ohrev rôznych druhov voskov. Široká škála prístrojov obsahuje ohrievače mono, duo, trio, ktoré sa používajú pri rozpúšťaní voskov v balení roll on. V ponuke výrobcu sú ďalej ohrievače určené pre vosky v plechovkách alebo na voskové formule granule alebo tablety. Súčasťou sortimentu sú rôzne špachtle a náčinia potrebné k depilácii. TASHA túto značku exkluzívne zastupuje v ČR i SR. Depilačné prístroje značky BIEMME sú vysoko kvalitné a funkčné. Pre zdokonaľovanie svojich výrobkov spolupracuje značka BIEMME s poprednými výrobcami depilačných voskov.

Italwax

Italwax predstavuje profesionálnu produkciu výrobkov určených pre bio depiláciu vyrobenú podľa moderných i klasických talianskym receptúr. Firma disponuje prísne sledovanými súkromnými laboratóriami v Miláne. Továreň spoločnosti je vybavená najnovšími zariadeniami nemeckej a talianskej výroby, ktoré sú šetrné k prírodným a ekologickým surovinám použitým pri výrobnom procese. 

Vosky Italwax Roll on (100 g) sa rozlišujú podľa druhu depilovaných miest (nohy, ruky, chrbát, bikiny, podpazušie, tvár), typu ochlpenia (hrubšie, tenké, svetlé, tmavé chĺpky), typu kože (pokožka reaktívna, senzibilná, atopická , so sklonom k alergiám). Vosky sú vyrábané tiež v balení 400 g, 800 g, 1000 g. Hitom značky Italwax je FILM WAX v granulách, ktorý rozpustný pri teplote 40-45 ° C. FILM WAX je veľmi šetrný k pokožke, preto je vhodný na tvár, pre oblasť bikín, podpazušie aj citlivú pokožku tela. Obľúbená je aj populárna Cukrová pasta - 3 druhy. Prevratnou novinkou je zlatá depilácia Full Body, určená na celé telo! Výrobca okrem voskov ponúka aj pred depilačné a po depilačné prípravky, všetky potrebné nástroje a náčinia. TASHA k celej produkcii Italwax poskytuje školenia a kurzy, na ktorých sa učia správne postupy depilácie s rôznymi druhmi voskov.

Swiss Color

Perfektne štýlovo vykonaný permanentný make-up sa snúbi s krásou, ktorá dodá ženám sebavedomie. Švajčiarska firma SC-International ® AG kladie na tento slogan veľký dôraz, a preto sú prístroje a pigmenty ponúkané pod značkou SC-International ® AG vyrábané v súlade s najmodernejšími trendami a zodpovedajú požiadavkám a normám EÚ. TASHA COSMETICS zastupuje túto značku na slovenskom a českom trhu už 6 rokov a vďačí jej za získané poznatky z pigmentológie a kolorimetrie - náuke o farbách, ako aj za osvojenie si nových techník PMU, ktoré školí na kurzoch tvárovej mikropigmentácie a doškoľovacích seminároch. Prednosťou firmy SC-International ® je fakt, že pre uľahčenie práce mirkopigmentácie vyvinula zaujímavé prípravky, ako napríklad Gigaplast (liečivá náplasť), Transponder (pre zmäkčenie kože na tetovanom mieste), Driver (pre zmenu pH pokožky na pH pigmentu) a celý rad ďalších produktov. Medzinárodná výmena skúseností, flexibilita a otvorený dialóg, to sú dôležité zásady spoločnosti SC-International ® AG. Značka Swiss Color  sa radí medzi TOP značky na svete. Vyvíja a vyrába pigmenty, ktoré sú nielen bezpečné, ale zaručujú vysokú kvalitu stability pigmentovej farby v koži.

TASHA

Za zmienku stojí skutočnosť, že TASHA v roku 200ľ bola ako prvá firma, ktorá sa stala priekopníkom uvádzania modelovacích gélových systémov na slovenskom a následne českom trhu. Má za sebou značnú históriu účasti na výstavách, usporadúvania vzdelávacích aktivít, rekvalifikačných a špecifických kurzov. V súčasnosti pod svojou privátnou firemnou značkou, TASHA ponúka výbornú kvalitu nechtových produktov. Obľúbené sú modelovacie gély v prevedení UV, LED i CCFL. Ponuka je veľmi široká. Jedinečný bezkonkurenčný  výrobok je gél Problematic, určený pre zákazníčky s problémovými nechtami. V sortimente pod značkou TASHA nájdete ale aj mnoho iných výrobkov - obľúbené farebné gély, gél laky alebo špeciálne tekutiny. Produkty značky TASHA sú zárukou vysokej kvality za prijateľnú cenu.