• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk

O nás

Krása je nekonečná. Zvyšuje sebadôveru a sebavedomie človeka.

Firma TASHA COSMETICS od svojho vzniku v roku 2000 s partnerskými firmami TASHA Beauty Academy a Beauty Institute TASHA, vyškolila veľký počet profesionálov v kozmetike, manikúre, nechtovom dizajne, pedikúre, estetickom skrášľovanii, vizážistike a permanentnom make-upe.

Na jednej strane sa TASHA venuje vzdelávaniu profesionálov, na strane druhej ponúka výrobky a zariadenia, ktoré dováža takmer z celého sveta.

TASHA v súčasnosti predstavuje značku, ktorá na Slovensku a v Česku ponúka predaj dovážaných kozmetických výrobkov a zariadení, ktoré zodpovedajú moderným svetovým trendom v oblasti skrášľovania z celého tela.

Dovoz, distribúcia a predaj kvalitných a efektívnych, ale aj konkurencieschopných produktov, tvorí základnú filozofiu firmy TASHA. Spektrum exkluzívne zastupovaných značiek rozširujeme v nadväznosti na ponuku európskych výstav a veľtrhov, kde pre vás vyhľadávame nové trendy, produkty a postupy.

TASHA sa môže pochváliť novými technológiami, technikami a produktami pre krásu vo svojom depilačným programe. Exkluzívne zastupuje talianskych výrobcov BIEMME (ohrievače a prístroje na vosky) a ITALWAX (vosky roll-on, v plechovkách, granule, cukrová pasta, pred a po depilačné prípravky, stripy, nástroje a náradie, čističe).

TASHA ponúka školenia a kurzy, na ktorých vás naučí správne postupy rôznych druhov depilácie.

TASHA má na slovenskom a českom trhu výhradné zastúpenie švajčiarskej firmy Swiss International. Ponúkame Swiss prístroje vysokej kvality, pigmenty Swiss Color a ostatný materiál potrebný na výkon PMU .

TASHA Beauty Academy v danej oblasti ponúka rekvalifikačné a nadstavbové kurzy. O populárny kurz 3D Microblading obočia je neustály záujem. Ponúkame vám aj novinku nadstavbový kurz Swiss masterclass Nano Brow 3D effect.

PREDAJNE TASHA môžete nájsť v Bratislave – Pajštúnska 1, Banskej Bystrici – Dolná 47, a v Prahe – Na hrázi 11. Na našich predajniach si môžete náš sortiment prehliadnuť a vyskúšať. V predajniach TASHA vám odborne poradíme s technologickými postupmi a odporučíme vám najvhodnejšie produkty.

V prípade, že nakúpite v našom e-shope a zvolíte osobný odber v niektorej našej predajni, garantujeme vám možnosť výmeny alebo neodobratie tovaru.

Sortiment našich výrobkov je primárne určený pre veľkoobchody a salóny, ale aj koncových zákazníkov.