• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk

O nás

Krása je nekonečná. Zvyšuje sebadôveru a sebavedomie človeka.

Cosmetics Beauty sk sa venuje vzdelávaniu profesionálov a ponúka profesionálne výrobky a zariadenia, ktoré dováža takmer z celého sveta.

Cosmetics Beauty sk v súčasnosti predstavuje značku, ktorá na Slovensku a v Česku ponúka predaj dovážaných kozmetických výrobkov a zariadení, ktoré zodpovedajú moderným svetovým trendom v oblasti skrášľovania z celého tela.

Dovoz, distribúcia a predaj kvalitných a efektívnych, ale aj konkurencieschopných produktov, tvorí základnú filozofiu firmy Cosmetics Beauty sk. Spektrum exkluzívne zastupovaných značiek rozširujeme v nadväznosti na ponuku európskych výstav a veľtrhov, kde pre vás vyhľadávame nové trendy, produkty a postupy.

Cosmetics Beauty sk výrobcov BIEMME (ohrievače a prístroje na vosky) a ITALWAX (vosky roll-on, v plechovkách, granule, cukrová pasta, pred a po depilačné prípravky, stripy, nástroje a náradie, čističe).

Cosmetics Beauty sk ponúka školenia a kurzy, na ktorých vás naučíme správne postupy rôznych druhov depilácie.

Cosmetics Beauty sk má na slovenskom trhu výhradné zastúpenie švajčiarskej firmy Swiss International. Ponúkame Swiss prístroje vysokej kvality, pigmenty Swiss Color a ostatný materiál potrebný na výkon PMU.

PREDAJNE Cosmetics Beauty sk môžete nájsť v Bratislave – Pajštúnska 1, Banskej Bystrici – Dolná 47, a v Prahe – Pod harfou 3/3. Na našich predajniach si môžete náš sortiment prehliadnuť a vyskúšať. V predajniach Cosmetics Beauty sk vám odborne poradíme s technologickými postupmi a odporučíme vám najvhodnejšie produkty.

V prípade, že nakúpite v našom e-shope a zvolíte osobný odber v niektorej našej predajni, garantujeme vám možnosť výmeny alebo neodobratie tovaru.

Sortiment našich výrobkov je primárne určený pre veľkoobchody a salóny, ale aj koncových zákazníkov.