• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk

Produkty TASHA

Tasha ponúka rad svojich vlastných produktov od starostlivosti na prírodné nechty až po celkovú modeláž nechtov. V roku 2013 Tasha prechádza postupne na nový dizajn a rozširuje svoju ponuku o ďalšie nové produkty napr. čističe gélu s vôňou jahoda, kiwi a zelené jablko.

Niěco z našich rád:

UV gély

Ponúkame široký rad modelovacích gélov a farebných gélov. Medzi naše najpopulárnejšie UV gély patrí UV gél Pink - stredne hustý modelovací gél, ružovkastej farby. Veľmi dobre sa s ním modeluje, má samovyrovnávací efekt a vysoký lesk. UV gél Violet - hustejšia modelovací UV gél svetlo fialkovej farby. Má samovyrovnávajúci efekt, veľmi vysoký lesk a po skúsenostiach našich a našich zákazníčok v UV lampe nepáli. Vďaka jeho fialkovej farbe nechty zostávajú stále krásne krištáľové. UV gél Ultra White - kriedovo biely UV gél na francúzsku manikúru. Stačí aplikovať v jednej tenkej vrstve

Pomocné tekutiny

Čističe a odlakovače s príjemnými vôňami, ktoré prevoňajú váš salón až na niekoľko hodín po ich aplikácii. Ultra Bonder - tekutina na lepšie priľnutie UV gélu. Na povrchu zanechá jemne lepkavý povrch na ktorý UV gél lepšie priľne.

Výživy na nehty

Široká ponuka vitamínových lakov na nechty, vrchných lakov a olejčekov. Olejčeky vyrábame ako s kvapkadlom tak so štetcom, každý si môže vybrať vďaka tomu aplikáciu, ktorá mu je bližšia. Olejčeky vyrábame vo vôňach melón, broskyňa a kokos.

Gél Laky

Na jar roku 2017 sme zaviedli do predaja gél laky Black Line TASHA. Pravidelne dopĺňame farby a rozširujeme tak farebnú škálu gél lakov. Gél laky Black Line sú silne pigmentované a vďaka tomu u väčšiny farieb stačí naniesť jednu vrstvu.

Viac našich výrobkov nájdete v našom eshope alebo v našej predajni. Ak máte chuť sa opýtať konkrétne na jeden výrobok neváhajte nám napísať na email obchod@tasha.sk