• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 8 do 18 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok
  • Obrázok
Krém na ruky QUIN Olej Makadamový 110 ml
2,40 €
S DPH
Skladom
Olejová rada Macadamia je pre každodennú starostlivosť o suchú a popraskanú pokožku.
  • Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov. Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.
  • Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania. Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.
  • V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie. V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.
Olejová rada Macadamia je pre každodennú starostlivosť o suchú a popraskanú pokožku. Má silné zvláčňujúce vlastnosti . Všetka kozmetika bola vytvorená podľa tradičných receptov a vybraných prísad. Jednotlivé výrobky tejto rady boli okrem iného ďalej obohatené o bambucké maslo, glycerín, mandľový, kokosový a hroznový olej, ako aj vitamín E.
Makadamový olej má mimoriadne zmäkčujúce a zvlhčujúce vlastnosti. Obsahuje prírodné tokoferoly, ktoré majú antioxidačné účinky. Vyživuje, jemne olejuje, chráni pokožku pred nadmernou stratou vlhkosti a nepriaznivými vonkajšími faktormi. Odporúča sa pre suchú, šupinatú a citlivú pokožku.

Zloženie obsiahnuté v kréme:
Makadamový olej - má mimoriadne zmäkčujúce a zvlhčujúce vlastnosti. Obsahuje prírodné tokoferoly, ktoré majú antioxidačné účinky. Vyživuje, jemne olejuje, chráni pokožku pred nadmernou stratou vlhkosti a nepriaznivými vonkajšími faktormi. Odporúča sa pre suchú, šupinatú a citlivú pokožku.
Glycerín - viaže vodu v epiderme, hydratuje a chráni pred nadmerným vysušením pokožky, upokojuje, zlepšuje elasticitu, uľahčuje vstrebávanie ďalších látok hlboko do pokožky.
Hroznový olej - bohatý na EFA ?-3, ?-6, ?-9 a vitamín E, ktoré utesňujú lipidovú vrstvu pokožky a majú antioxidačné vlastnosti.
Vitamín E - proti starnutiu, protizápalové látky, zachytáva voľné radikály, normalizuje epidermálnu reaktivitu.
12084
2 položky
Nový produkt

Podobné produkty