• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 8 do 18 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok
  • Obrázok
Biemme Ohrievač KOMBI s termostatom na 400 ml plechovky a 2 MONO BASIC biely
75,00 €
S DPH
Na dotaz
Kombinácia dvoch ohrievačov v jednom. Tento ohrievač je určený ako pre vosky v plechovke o veľkosti 400 ml, tak pre vosky v roll - onu o veľkosti 100 ml. Tento ohrievač voskov šetrí miesto na vašom pracovnom stole.
  • Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov. Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.
  • Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania. Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.
  • V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie. V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.
Inštrukcie
Umiestnite prístroj na rovný povrch. Zapojte napájací kábel do zástrčky a skontrolujte či sa rozsvieti červené svetlo. Kontrolka indikuje, že sa prístroj zahrieva. Umiestnite nádobu obsahujúcu vosk 400 ml v príslušnom pohári. Pre rýchle rozohriatie vosku otočte termostat (koliesko) na maximálnu teplotu, po dobu asi 25 minút, potom otočte termostat na požadovanú teplotu, aby bola zachovaná správna hustota výrobku obsiahnutého v nádobe.Doba ohrevu vosku sa môže líšiť 25-35 min. červené svetlo zhasne, keď vosk dosiahne požadovanú teplotu. Do mono ohrievače vložte vami vybraný vosk na depiláciu o veľkosti 100 ml. Doba rozohriatie vosku sa líši podľa jeho druhu od 25 - 40 minút.

údržba výrobku:
čistenie by malo byť vykonané iba olejom na čistenie depilačných prístrojov alebo jemným čistiacim prostriedkom. Je zakázané: používanie rozpúšťadiel a riedidiel, čiastočne alebo úplne neponárajte prístroj do vody alebo iných tekutín. údržbu vykonávajte vždy po výkone.
10254

Podobné produkty