• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 8 do 18 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok (1233)
  • Obrázok (1233)
P. Shine zákaznícke balenie
9,10 €
S DPH
Skladom
Japonská manikúra na domáce použitie. Vhodná pri poškodených nechtoch na ich regeneráciu. Sada obsahuje: 1 x P. Shine pasta 1 x P. Shine leštička na pastu 2 x P. Shine pilníček
  • Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov. Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.
  • Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania. Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.
  • V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie. V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.
Sada P-shine je založená na prírodnej báze, je určená na regeneráciu prírodných nechtov. Hlavnými zložkami sú včelí peľ a kremičitá hlinka. Kremičitá hlinka je hornina, ktorá sa nachádza v prírode, skladá sa z mikroskopických kremičitých častí, niekedy aj s menším podielom piesku. Včelí peľ sa skladá z aminokyselín, sacharidu, glukózy, fruktózy, sacharózy, tukov, lecitínu, mastných kyselín, fermentu, minerálnych látok-Ca, Mg, G, K, P, Cu, Si, Na, CL, S, ďalej z karoténu , rutinu, vitamíny C, B1, B2, B5, B6, prírodných hormónov ... P-shine je vhodný na nechty - rozštiepené, lámavé, zle rastúce. P-shine nie je vhodný nanášať na tenké nechty a ani po zložení nechtov umelých. Princípom je totiž leštenie a to je pre poškodené nechty nevhodné. Pri doplňovaní vyhladzujte pilníčkom len novú odrastenú časť nechtov. Naneste pastu (kremičitú hlinku) a zaleštite ju, potom na celý necht naneste púder (včelí peľ). Pri prvom leštení sa P-shine dopĺňa po 14-tich dňoch. Potom opakujeme cca po 3-4 týždňoch. Ak nebol P-shine od prvého nanesenia dlho aplikovaný, tak je nutné opakovať všetky štyri základné kroky. Po nanesení P-shine už nie je potrebné lakovať, pretože sa nechty krásne lesknú. Tri dni po aplikácii P-shine sa neodporúča lakovať, pretože by Vám lak na nechtoch nedržal.
1368
3 položky

Podobné produkty