• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 7:30 do 15:30 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok
  • Obrázok
Orin VIA COLLAGEN extra 2 ks + VIA ELASTIC 1 ks zdarma Akciový balíček
69,00 €
S DPH
Na dotaz
Ušetríte až 24 € !!! Akciový balíček 2 ks VIA COLLAGEN 187 g extra na zdravé vlasy, nechty a pokožku + 1 ks VIA ELASTIC 200g na udržanie zdravých kostí, chrupaviek a svalov.
  • Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov. Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.
  • Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania. Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.
  • V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie. V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.
VIA COLLAGEN extra obsahuje vysokú dennú dávku Kolagénu 5000 mg + 1000 mg Vitamínu C + 30 mg Kyseliny Hyalurónovej. - Obsahuje sladidlo rastlinného pôvodu zo stevie bez kalórií, preto je vhodný aj pre diabetikov. - Obsah Zinku prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky. - Kolagén z morských rýb telo ľahšie vstrebáva, než kolagén hovädzí alebo bravčový. Účinky : 1. hĺbková hydratácia pokožky 2. zvýšenie elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky 3. viditeľné vyhladenie drobných vrások a zlepšenie hlbokých vrások 4. urýchľuje hojenie rán, hlavne pooperačných 5. zlepšuje pleť so sklonom k akné 6. výrazne zlepšuje pevnosť prírodných nechtov, zabraňuje tak ich lámavosti 7. zabraňuje vypadávaniu vlasov, nabudí rast vlasov aj v zrelom veku 8. v neposlednom rade pôsobí aj na kĺby, zmierňuje ich bolestivosť. VIA ELASTIC - darček pre vás! Vhodná prevencia pre kozmetičky, PMU stylistky, nechtové dizajnérky a pedikérky.
Zaťažujete svoje kĺby pri nosení ťažkých nákupov alebo pri práci v záhrade? Robíte v zamestnaní často ten istý pohyb? Predíďte prevenciou pred ochoreniami pohybového aparátu v neskoršom veku. Ako? Urobte si raz za deň kokteil z Via Elastic, ktorého aktívne zložky sú presne to, čo vaše zaťažené kĺby potrebujú. Jedna dávka obsahuje až 5 500 mg hydrolyzovaného hovädzieho kolagénu spolu s 1000 mg vitamínu C a ďalšími protizápalovými zložkami. Overené dlhoročné skúsenosti potvrdzujú účinky tohto produktu. Kto neskúsi, neuverí.
Orin
15339
Nový produkt

Podobné produkty