• Bratislava Pajštúnska otvorené Po - Pia od 8 do 18 hod.
  • +421 907 988 306
  • obchod@tasha.sk
Obrázok (1)
  • Obrázok (1)
Tasha Sars - CoV-2 Antigén Rapid test 25 ks
92,50 €
S DPH
Skladom
Súprava na rýchle testovanie antigénu CoV-2. Produkt je určený na kvalitatívnu detekciu antigénu nového koronavírusy (2019 nCoV) v klinických vzorkách (výter z nosa, výter z nosohltana).
  • Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov. Sme diskrétny a dbáme na ochranu vašich údajov.
  • Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania. Zvyčajne doručujeme do 2 pracovných dní od objednania.
  • V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie. V prípade voľby nevhodného produktu pre vás nájdeme riešenie.
Počas odberu vzorky by mala byť hlavička výterovej tyčinky uplne zasunutá do nosnej dierky a jemne 5krát otočená. Potom odoberte vzorku rovnakou výterovou tyčinkou z druhej nosovej dierky rovnakým spôsobom, aby sa zabezpečilo dostatočné množstvo vzorky. Počas odberu vzoriek dbajte na náležitú ochranu a vyhnite sa priamemu kontaktu so vzorkou. V prípade náhodného kontaktu by mala byť včas vykonaná dezinfekcia a mali by byť prijaté potrebné opatrenia. Pri odbere vzoriek postupujte podľa štandardného postupu pre odber vzoriek z nosa alebo z výteru z nosohltana - Ochranný kryt lepiace pásky odstráňte pred testovaním, aby ste zabránili rozliatiu pufra. - Pretiahnite hlavičku výterovej tyčinky spodnou časťou jamky B do jamky A. - Pridajte 6 kvapiek pufra do jamky A a otočte výterovou tyčinkou v smere a proti smeru hodinových ručičiek, opakujte 2x. - Pri testovaní majte kartu položenú na rovnom povrchu a kartou nepohybujte. Zlepte ľavú a pravú stranu k sebe a začnite merať čas. - Počkajte, až sa objaví fialovo-červená línia. Výsledok testu prečítajte za 15-20 minút Interpretácia výsledku. Pozitívne (+): V oblasti kontroly kvality (C) a testovacej oblasti (T) sa objaví fialovo-červená línia Negatívne (-): Objaví sa iba jedna fialovo-červená línia v oblasti kontroly kvality (C), v testovacej oblasti (T) sa neobjaví žiadna línia. Neplatný: V oblasti kontroly kvality (C) nie je žiadny fialovo-červený prúžok alebo sa objaví modrý prúžok čo značí zlý postup pri testovaní alebo že je kazeta poškodená.
Tasha
12384
5 položky
Nový produkt

Podobné produkty